Kurumsal Toplantı Organizasyon

Süsleme
Toplantı mekanlarınız için, toplantı süresince, dikkatlerin dağılmaması ve iştirakçilerinizin nezih bir ortamda sizlere kulak vermesi için süsleme miktarını ve süsleme türünü sizlerle belirliyoruz. Kurumsal materyallerin (broşür, afiş, rollup, kırlangıç bayrak, ajanda, kalem vb) toplantı ortamında bulundurulması knusunda da ekibimiz hassas davranmaktadır.
İkram
Toplantı organizasyonu süresince, katılımcılarınıza ikram edilmesini dilediğiniz şeylerin, katılımcıları rahatsız etmeden ve toplantı aktivitenizi sabotaj etmeden gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hem katılımcılarınızın motivasyonuna müdahale etmiyoruz hem de katılımcılarınızın toplantı süresince keyifle sizlere kulak vermesini sağlıyoruz.
Ses sistemi ve Projeksiyon
Toplantılarınızı yapmak istediğiniz her alanda, ses sistemi ve sunum için projeksiyon bulunmayabilir. Event Ajans Toplantı Hizmetleri ekibimizce, ses sistemleri ve projeksiyon desteğimiz sizler için her yerde ve her ortamda sınırsız olarak bünyemizde barındırılır.

Event Ajans olarak, Kocaeli il ve ilçelerinde, Sakarya, Yalova, Bursa, Bolu, Düzce içerisinde aktif olarak kurumsal toplantı organizasyonları düzenlemekteyiz.